grander logo anasayfa
ürünler
teknoloji sektörel faydalar referanslar bayilik bize ulaşın
su hakkında galeri
 
grander grander grander grander
KULLANICI GÖRÜŞLERİ  
 
Cemal Bey 35 / İstanbul
15 senedir oto tamir işiyle uğraşıyorum. İşim gereği sabahları yorgunluktan uyanmakta zorlanıyordum. 6 aydır Grander Kolye ve nihalesini kullanıyorum. Eskisi kadar çabuk yorulmadığımı ve sabahları çok zinde uyandığımı fark ettim. Ayrıca eşimde Grander Nihale ile içme suyunun ve yemeklerin tadında fark edilir lezzet artışı olduğunu söylüyor. Cemal Bey

Filiz Hanım, 48  / İstanbul
Grander kolyemden çok memnunum kendimi çok enerjik hissediyorum.

Yüksel Hanım / İstanbul
Yüksek tansiyon hastasıyım Grander kolyeyi tansiyonumu düzenlemek için kullanmaya başladım. 2013 baharında ayağıma parçalı kırıktan dolayı platin takıldı kolye sayesinde ağrım daha az oldu. Ve iyileşme sürecim kısaldı. Hiç boynumdan çıkarmıyorum.

Hatice Hanım, 35 / İstanbul
Çalışma tempom çok yüksek Grander kolye ile enerjimi destekliyorum ayrıca evimde de Grander Flexi kullanıyorum.

Sevgi Hanım, 52 / İstanbul
Bel ağrısı sorunu yaşıyorum. Ayrıca depresyon ilaçları kullanıyorum. Grander kolyeden sonra ağrılarımda azalma oldu depresyon ilaçlarının yan etkileri azaldı. Kendimi daha enerjik hissetmeye başladım.

Funda Hanım, 45 / İstanbul
Cildimde aşırı kuruluk, ülser problemim vardı Grander kolye sonrası cildim daha iyi durumda mide ağrılarım azaldı. 

Gülseren Hanım, 37 / İstanbul
Şeker hastasıyım ve dizlerimde ağrı problemim vardı. Grander kolye şekerimi düzenlemeye çok yardımcı oldu ve ağrılarımda da azalma oldu. Gülseren Hanım

Seher Hanım, 40/ İstanbul
Tiroid hastasıyım Grander kolyeden önce aşırı çarpıntı, eklemlerimde ağrı ve kalbimde daralma oluyordu. Tüm bunlar geçti çok mutluyum.     

Özgecan Hanım, 17/ İstanbul
Çok sık grip olup geç iyileşiyordum. Grander kolye sonrası hastalanma sıklığım azaldı. Hastalandığım da daha çabuk iyileşiyor ve hafif geçiriyorum.

Hatice Hanım, 32 / İstanbul
Uyku problemi yaşıyordum bu sebepten dolayıda gün içinde sinirli oluyordum. Grander Kolye takmaya başladığımdan beri uykum düzene girdi ve şimdi yüzümden gülücük eksik olmuyor.

Deniz Hanım, 43 / İstanbul
Evimde ve işyerimde aynı marka su kullandığım halde işyerinde Grander nihalesi üzerinde bekleterek içtiğimiz suyun lezzeti ve canlılığa katkısı tartışılmaz. Gıda intölerans testine gelen Tüm danışanlarımıza Grander ürünlerini tavsiye ediyoruz.

Olcay Hanım, 42 / İstanbul
Bilgi işlemciyim işim gereği çok uzun süre bilgisayar başında kalıyorum sıklıkla yaşadığım baş ağrısı Grander kolyeden sonra azaldı.

Esra Hanım, 37 / İstanbul
Sırt ağrılarım ve kas ağrılarım vardı ayrıca sedef başlangıcı ve kafa derimde kaşıntılı döküntülerim var.  

Cansu Hanım 44 ve Özge Hanım 16 /İstanbul
Bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirmek ve daha sağlıklı olabilmek için Grander kolye kullanıyoruz.

Derya Hanım, 47 / İstanbul
Grander kolyeyi kendimi çok yorgun hissettiğim günlerden birinde arkadaşımın tavsiyesi ile kullanmaya başladım. Vücudum ve zihnim daha dinç, yorgun ve uykulu halim tamamen yok oldu ameliyat sonrası vücudumda oluşan ödemi büyük bir hızla atmaya başladım. Açlık duygum kalmadı işlerimi daha kolay yapıyorum. Teşekkürler Grander…

Gülden Hanım, 50 / İzmir
Evimde Grander nihalesi kullanıyoruz. Yemeklerimiz daha lezzetli ölmekte olan çiçekler canlandı çiçek vermeyen orkidem artık çiçek veriyor. Evimizde çok fazla elektronik eşya olmasından dolayı oluşan negatif elektrik yerini sakin bir ortama bıraktı. Eşimde alerji vardı atakları azaldı çok fayda gördü. 

Zafer Bey, 46 / İstanbul
Selamlar, yaklaşık 3 haftadır penergizer (kalem) kullanıyorum. Genel olarak sabah ve akşam bir bardak granderize su içiyorum. Fiziksel ve mental enerjimde artış hissediyorum. Ailem ve iş arkadaşlarım da enerjimde artış olduğunu belirtiyorlar. Granderize su içine koyduğum elektrikli traş makinamın başlığındaki kireç birikimi daha önce normal su altında denememin aksine fırça ile temizlenebildi.

Ercan Bey, 43 / İstanbul
Evimde kullanıyorum. Su daha yumuşak oldu, kireçlenme oldukça azaldı, çay kahve yemek lezzeti arttı Banyo da saçlarım daha yumuşak oluyor.

Günay Bey,40 / İstanbul
Ben diyabetik 1 hastasıyım. Grander kişisel ürünleri kullanmaya başladıktan sonra şeker yükselişlerim ve düşüşleri daha stabil hale geldi. Ayrıca benim çok önemli bir deneyim olan pet shop dan Tibet Teriyer cinsi köpeğimde gençlik hastalığı tespit edildi. Veterinerler %95 ölür dediler. Grander sağlık suyu içirerek ve nihalesinin üzerinde yatmasını sağlayarak sağlığına kavuşmasını sağladı.

Filiz Hanım, 45 / İstanbul
Evimizde Grander sistemini kullanıyoruz. Uygulama sonrası saçlarımız yumuşak, çamaşırlarımız yumuşak, kireçlenme çok az ve geç oluşuyor, yemeklerin bozulma süreleri uzadı çay lezzeti süper...

Derya Hanım, 45 / İstanbul
Grander kolyeyi, yüksek kolesterolümü kontrol altına almak istediğim için 17 Kasım 2013 dan beri kullanıyorum. Genel olarak daha enerjik ve hareketli olduğumu, işime daha rahat konsantre olduğumu ve ağrılarımın hafiflediğini belirtebilirim. Önümüzdeki ay kan testlerimi de alınca kolesterolüme de etki yapıp yapmadığını göreceğim…

Davut Bey, 33 / İstanbul
Daha önceleri sürekli strese bağlı baş ağrıları yaşıyordum. Kolyenizi kullanmaya başladıktan sonra bu ağrılarım geçti diyebilirim. Aynı zamanda vücudumu daha dirençli ve güçlü hissetmeye başladım.

Şennur Hanım, 34 / İstanbul
Stresli ve sorunlu iş hayatım sebebiyle uzun süredir devamlı uyku düzensizliği problemimi çözmeye çalışıyordum. Uykusuzluktan kaynaklanan ve fiziksel olarak bitkin bir hal ağır basmaya başlamıştı. Grander kolyeyi kullanmaya başladıktan sonra hissedilebilir bir şekilde halsiz ve bitkin olan enerjimde gözle görünür bir artış meydana geldi. Uyku problemim ortadan kalktı.

Metin Bey, 36 / İstanbul
Grander ürünleri ile ilk tanıştığımda bu denli etkili sonuçlar alabileceğimi düşünmemiştim. Süregelen birçok problemimden etkili bir şekilde kurtuldum. Dizlerimde var olan ödem sorunum tamamen düzeldi. Ayrıca stres ve depresyon durumum Grander Kolye sayesinde ortadan kalktı. Grander ürünlerini tüm sevdiklerime ve dostlarıma tavsiye ediyorum mutlaka ürünlerle tanışmaları gerektiğini söylüyorum.
 
SAYFA BAŞINA DÖN
Bu sayfayı paylaş :
Sosyal Medyada Grander :
grander facebook grander youtube grander twitter Grander Blog
grander youtube
engin enerji a.ş. grander E-mail: info@enginenerji.com.tr
Tel: +90 216 442 06 08(pbx)
Fax: +90 216 383 64 55
Adres: Altayçeşme Mah. Hikmet Sk.
No:11 Kat:1 34848 Maltepe / İSTANBUL
 
Copyright © grandersu.com   designed by kadılar interactive